ما بازاریاب اختصاصی هستیم
مشاورانی که به رشد تجارت شما کمک می کنند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادفهوم گی ناماز صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون

ما به طور مداوم خدمات ارزنده ای
برای شما مشتریان عزیز ارائه میدهیم

بازار آنلاین ایران توسط شرکت توسعه فناوری و تجارت الکترونیک آذربایجان مستقر در پارک علم و فناوری استان اردبیل با هدف ارائه‌ی شفاف اطلاعات قیمتی به کاربران و تسهیل فرآیند خرید آنلاین از فروشگاه‌های دارای مجوز رسمی طراحی شده است. قوانین و شرایط تدوین شده در بازار آنلاین ایران برای فروشگاه‌ها در راستای حفظ اعتماد کاربران به فروشگاه‌های معرفی شده توسط بازار آنلاین ایران بنا شده است.بازار آنلاین ایران مبادرت به تامین کالا بصورت مستقیم از تامین کنندگان و تولیدکنندگان سطح کشور می کند حذف واسطه موجب کاهش قیمت و همچنین هزینه ارسال گردیده است.همچنین تضمین اصالت کالا جز شرط های ارائه خدمات به فروشگاه­ها است که در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی است.بازار آنلاین ایران دارای مجوزهای قانونی از مراجع ذی صلاح می باشد.مشتریان به راحتی و خیال آسوده می توانند از طریق درگاههای بانکی مطمئن و امن اقدام به پرداخت سفارشات خود نمایند.

0 + میلیون
محصولات برای فروش

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادفهوم گی
ناماز صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0 +میلیارد
درآمد ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادفهوم گی
ناماز صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

0 +میلیون
خریدارن خوشحال

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادفهوم گی
ناماز صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادفهوم گی ناماز صنعت چاپ و با استفاده طراحان است.

کلیه فروشگاه­های ثبت ­نام ­کننده در بازار آنلاین ایران دارای مجوز رسمی بوده و مراحل احراز هویت فروشنده ­ها در زمان ثبت نام بصورت کامل انجام می گیرد. با توجه به شیوع بیماری کرونا تعطیلی کسب و کارها در برخی روزها ایده راه اندازی بازار آنلاین ایران اجرا شد این فروشگاه آنلاین در آینده به یکی از فروشگاههای تامین کننده کالاهای مجاز با توزیع در کشور تبدیل خواهد شد تولید کنندگان داخلی و تامین کنندگان محصولات خارجی در حال پیوستن به بازار آنلاین ایران بوده تا تنوع محصولات درج شده بیشتر گردد بر آنیم تا به پشتوانه ی سابقه کاری در زمینه تجارت الکترونیک با ارائه بهترین و باکیفیت ترین و معتبر ترین برند های کالاهای داخلی و خارجی بتوانیم رضایت مشتریان را جلب نماییم.

جوایز

برنده Seo Master MAGT
در اواسط سال 2018

بهترین بین رسانه های اجتماعی
در سال 2019

5 سریع ترین پیشرفت
در سال 2020

برنده جایزه
آژانس طراحی وبسایت 1400

با رئیس های ما دیدار کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادفهوم گی ناماز صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه است

محمد حیدری

نظارت بر کارمند ها

فاطمه محمودیان

بازاریابی

مهدی قاسمی

توسعه دهنده

امیر مولایی

طراح